DİLARA

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya Travesti Yanımdan ayrılırken kesinlikle pişmanlık duymazsınız, kucak dansı tarzında değişik fantazilere de hitap edebiliyorum.Merhaba azgın ve çapkın beyler, sizlere en güzel ve özel hizmeti kaliteli ve özel bir masöz travesti olarak hem masaj hem seks hizmeti sunuyorum. Antalya travestileri Kendi yerimde görüşme yapıyorum, ilişki esnasında karşılıklı olarak sağlığımızı düşünerek kondom kullanıyorum, çok özel masaj tekniklerini biliyorum, bunun dışında sizleri memnun etmek için elinden geleni yapan hoş bir travestiyim.

Antalya Travesti Sadece kondom kullanma şartım var bunun dışında bir yasağım yada sınırım yok. Ağza yüze boşaltma serbest, dölünüzü yutabilirim bile isterseniz, sizin zevkinize bağlı olarak aşırı uç olmadıkça değişik fantazilere de girebiliriz.Antalya travestileri Seks konusunda çok iddialıyım, çok gencim, ateşliyim, bütün deliklerim daracıktır inanın bana, devasa büyük göğüslerden hoşlanan beylerin vazgeçilmez tercihi olacağımı biliyorum. İster seks öncesi isterseniz de ilk seferi yaptıktan sonra dinlenme esnasında size masaj konusundaki hünerlerimi sergileyebilirim.

Benimle görüşmek ve gününe renk katmak isteyen beylerin beni aramalarını bekliyorum. Detaylır ve randevu için çekinmeden arayabilirsiniz.